Servislerimiz

Soğuk Hava Odaları


Şar Soğutma sektördeki 60 yıllık tecrübesiyle müşterilerine ihtiyaçları ve kullanım alanları doğrultusunda optimum çözümler sunar. Soğuk oda proje tasarlama aşamasında soğutma sistemi, iklim kondanzasyonu, ısı yalıtımı, taban izolasyonu, drenaj sistemi, soğuk oda kapı seçimi gibi unsurlar detayı incelemeler sonucunda dayanıklı makine ve malzemeler kullanılarak üretilir.

Konusunda uzman kadrosuyla profesyonel montaj uygulanır. Kontrolleri yapıldıktan sonra sorunsuz şekilde teslim edilir. Kaliteli malzeme kullanılması ve özenli işçilik, makinelerin zorlanmaması, ürünün uzun ömürlü olması ve enerji tasarrufu sağlayarak uzun vadede işletmeye iş devamlılığı ve kazanç sağlar.
parallax background

Şar Soğutma

Servis ve Bakım


Arıza giderilmesi:
Şar Soğutma işletmelerin soğuk oda ve diğer endüstriyel soğutma arızalarında uzman ekibiyle hızlı servis hizmeti sağlar. Arızaya en kısa sürede müdahale edilir, orijinal yedek parça kullanılır. Alanında profesyonel ekip tarafından arıza giderilir, sistem devreye alınır, kontrolü yapılarak teslim edilir.

Periyodik bakım:
Şar Soğutma işletmelerin soğuk odalarının ve endüstriyel soğutucu cihazlarının periyodik bakımlarında yerinde, hızlı ve güvenilir hizmet sunar. Profesyonel ekibi cihazların bakım ve temizlik uygulamalarını eksiksiz ve orijinal yedek parça kullanarak gerçekleştirir; kontrol işlemi ardından teslim eder.

Fonksiyon, Güvenlik Test - Raporlama:
Şar Soğutma işletmelerin özel talepleri doğrultusunda cihazların güvenlik, gaz basınç, elektrik role vb. testleri ve raporlama hizmetlerini uzman kadrosu ve donanımlı ekipmanlarıyla eksiksiz gerçekleştirir ve raporlandırır.