Hizmetlerimiz

Servislerimiz


Şar soğutma, sektördeki tecrübesini soğutma yedek parça alanında da müşterilerinin hizmetine sunmaktadır

Yedek Parça


Şar soğutma, sektördeki tecrübesini soğutma yedek parça alanında da müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. 2011 yılından bu yana soğutma yedek parça tedarikçiliği üstlenen firmamız; seçkin markaların ithalatını ve ana bayiliğini üstlenmektedir. Geniş ürün yelpazesi ve yeterli stok adetleriyle, üretici, servis ve kurumsal firmalara uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle tedarik desteği vermektedir.


Servis Bakım


Arıza giderilmesi:
Şar Soğutma işletmelerin soğuk oda ve diğer endüstriyel soğutma arızalarında uzman ekibiyle hızlı servis hizmeti sağlar. Arızaya en kısa sürede müdahale edilir, orijinal yedek parça kullanılır. Alanında profesyonel ekip tarafından arıza giderilir, sistem devreye alınır, kontrolü yapılarak teslim edilir.

Periyodik bakım:
Şar Soğutma işletmelerin soğuk odalarının ve endüstriyel soğutucu cihazlarının periyodik bakımlarında yerinde, hızlı ve güvenilir hizmet sunar. Profesyonel ekibi cihazların bakım ve temizlik uygulamalarını eksiksiz ve orijinal yedek parça kullanarak gerçekleştirir; kontrol işlemi ardından teslim eder.

Fonksiyon, güvenlik test - raporlama:
Şar Soğutma işletmelerin özel talepleri doğrultusunda cihazların güvenlik, gaz basınç, elektrik role vb. testleri ve raporlama hizmetlerini uzman kadrosu ve donanımlı ekipmanlarıyla eksiksiz gerçekleştirir ve raporlandırır.


Hijyenik Temizlik


Klima tavalarında biriken durgun sularda oluşan bakteri oluşumunun önüne geçilmesi için drenaj tava ve kanallarının temizliği akciğer solunum hastalıklarının yaşanmaması konusunda önem arz eder. Özellikle yaz aylarında soğuk sıcak farklılıkları havadaki nem yoğuşması, drenaj tavalarında durgun suyun artmasına neden olur. Kanalların tıkanmaması ve bakteri oluşmaması için drenaj tableti kullanımı önerilir.

Buz makinesi, su sebilleri, çay, kahve makineleri vb. gibi ürünlerin temizliği:
Zamanla oluşan kireç ve istenmeyen oluşumlar için sitrik asit ve fosfork asit bazlı, gıda sınıfı temizleyici kullanılarak yapılır. (Nikel) Paslanmaz ve kalay kaplı yüzeylerde zarar vermeden kullanılması için geliştirilmiş ürünler kullanılarak uygulanması önerilir